Dyplomy dla rodziców w sklepie Prezenter 24

Dyplomy dla rodziców to świetny wybór jako dodatek do prezentu np. na dzień matki czy ojca. To też sposób, żeby wyrazić swoją wdzięczność podczas podziękowań rodzicom na ślubie. Wówczas warto kupić dyplom, butelkę dobrego wina oraz kwiaty i wręczyć je im podczas wznoszenia toastu o wybranej godzinie podczas wesela. Dyplomy w Prezenter 24 dostępne są w różnych wariantach:

  • ze specjalną pieczęcią, która nadaje dokumentom ciekawego charakteru,
  • ozdobione ornamentami, ciekawymi wzorami i kwiatami,
  • pisane wierszem, z życzeniami lub podziękowaniami,
  • utrzymane w różnej estetyce – tradycyjnej lub nowoczesnej, weselnej.

Często w ramach podziękowań wręczamy drobiazgi takie jak wcześniej wymienione kwiaty, albo czekoladki. Niestety są to rzeczy nietrwałe, które nie staną się pamiątką na lata. Tutaj właśnie pojawia się rola dyplomu, który naprawdę warto wybrać!

Dyplomy dla rodziców

Dlaczego warto kupić certyfikat najlepszego taty?

Dyplomy są atrakcyjnym prezentem, dlatego są wyjątkowo często wybierane przez konsumentów. Oprócz tego są w świetnej cenie i nie zajmują zbyt dużo miejsca. Powstają z ekologicznych materiałów, a ponieważ wydrukowane są na twardszym i grubszym papierze są trwałe. Certyfikat najlepszego taty można oprawić np. w czarną antyramę, w której będzie prezentował się wręcz świetnie. W takiej formie można go postawić w widocznym miejscu w domu lub powiesić na ścianie. Alternatywą jest zabezpieczenie go jedynie laminatem lub pozostawienie w takiej formie, w jakiej jest i wpięcie np. do rodzinnego albumu. Dyplomy i certyfikaty perfekcyjnie sprawdzają się na prezent połączone ze słodkim drobiazgiem lub statuetką.

Czemu wybrać dyplom najlepsza mama?

Dyplom najlepsza mama może być wręczony w grubej ramce wraz ze sznurkiem i klamerkami, które umożliwiają wykonanie z niego świetnej dekoracji ściennej. Dzięki temu zyskamy ciekawy element wystroju, który będzie przypominał o ważnej okazji, ilekroć na niego nie spojrzymy. Dyplomy mają możliwość wprowadzenia do nich elementu personalizacji, gdyż znajduje się na nich miejsce na swój podpis lub alternatywnie – wpisanie imienia mamy. Tego rodzaju podziękowania to sposób nie tylko na wesele, urodziny czy imieniny. Często wykorzystywany jest także przez nauczycieli, by podziękować rodzicom za zaangażowanie w czasie roku szkolnego.

Projekty dostępne w Prezenter 24 zachwycają estetyką i jakością wydruku, a do ich zadrukowania wykorzystano czytelne czcionki. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl