Zbliża się koniec roku szkolnego lub inna ważna okazja, która jest świetnym pretekstem do wyrażenia wdzięczności nauczycielom? Idealnie się składa! W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe dyplomy dla nauczycieli zwane certyfikatami “super nauczyciela” i “super nauczycielki”. Ten niepozorny upominek pozwoli nie tylko podziękować za trud włożony w edukację, ale także codzienne zaangażowanie w problemy uczniów. Dokument przypomina świadectwo, więc idealnie wpasowuje się w szkolny klimat. Oprawiliśmy go w ramę, co pozytywnie wpływa na estetykę wydruku, dzięki czemu może stanowić główną część prezentu dla nauczyciela lub nauczycielki.

 

Dyplomy dla nauczycieli

Śmieszny dyplom dla nauczyciela

Znasz swojego wychowawcę bardzo dobrze i wiesz, że na co dzień lubi żartować? W takim przypadku najlepszym prezentem będzie śmieszny dyplom dla nauczyciela. Wszystkie certyfikaty dostępne na prezenter24.pl można spersonalizować, do czego gorąco zachęcamy. Aby zmienić tekst lub dodać własną grafikę wystarczy się z nami skontaktować. Dyplom dla nauczyciela w takiej wersji będzie znacznie bardziej efektowny, generując masę pozytywnych emocji. Gdy Twój sor lub sorka spojrzą na niego po latach, od razu przypomną im się perypetie, które przechodzili z Twoją klasą w szkole. 

Dyplom na Dzień Nauczyciela 

Dzień Nauczyciela to święto, które hucznie obchodzone jest w szkołach na całym świecie. Nic dziwnego, to właśnie nauczyciele zaraz po rodzicach odpowiadają za prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży przekazując niezbędną wiedzę i najważniejsze informacje o świecie. Jesteś rodzicem i szukasz niedrogiego, ale równie miłego prezentu dla nauczyciela swojego dziecka? A może pełnisz funkcję klasowego skarbnika i właśnie stoisz przed decyzją zakupu prezentu dla wychowawcy? Dyplom na dzień nauczyciela to upominek jakich mało. Wywoła uśmiech na twarzy nawet najbardziej poważnych pedagogów, przyczyniając się tym samym do poznania ich z nieco innej strony. 

Pamiętaj również o nauczycielach, którzy wyróżniają się niezwykłą empatią i są nad wyraz wyrozumiali - im zdecydowanie należy się dyplom dla najlepszego nauczyciela. Z doświadczenia wiemy, że takie drobiazgi cieszą bardziej niż czekoladki i kwiaty, więc nie czekaj ani chwili dłużej i wyklikaj wyjątkowe prezenty dla kadry pedagogicznej. 

Dyplom dla nauczyciela od Prezenter24.pl

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie są starannie przygotowane, dbając o każdy detal. Wiemy, jak wielką pracę wykonują pedagodzy, dlatego potraktowaliśmy projekt dyplomu dla nauczyciela jako priorytet. W ten sposób powstały dwie wersje certyfikatu dla najlepszego nauczyciela i nauczycielki opatrzone krótkim opisem. Stale się rozwijamy, więc oferta dostępnych wzorów z miesiąca na miesiąc będzie się powiększać. Zachęcamy do śledzenia naszych poczynań, a w razie potrzeby - kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania oraz doradzimy, jakie prezenty najlepiej sprawdzą się dla konkretnych typów nauczycieli. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl